CS Mystery

CS Mystery (bývalý Kinosvět) to je svět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších
událostí, příběhů a skrytých tajemství. Dokumentární Kinosvět tak v prosinci 2019 nabude název CS Mystery, aby lépe vystihl její programovou nabídku.

CS Mystery přináší:

→ dokumentární filmy či seriály
→ žánry mystery, paranormal, krimi, války, cestování
→ vysílaní sedm dní v týdnu
→ vše s českým dabingem nebo české původní produkce

Tematická televizní stanice CS Mystery patří od února 2019 do portfolia JOJ Group spolu s CS Film, CS History a CS Horror a je určena pro kabelové, satelitní a IPTV televizní sítě na území České i Slovenské republiky.

CS Mystery je unikátní v důrazu, který klade na původní českou a slovenskou tvorbu. Pracovali a pracují pro ni přední domácí lovci záhad - počínaje Stanislavem Motlem, Arnoštem Vašíčkem a Otomarem Dvořákem a třeba i Milanem Zachou Kučerou či Paranormálním týmem.

Diváci se v roce 2020 mohou těšit na nové sezony pořadů Případy FBI, Záhady živočišné říše, či novinky Hollywood Homicide, Shocking Truth i Mysteries of Space, In Search of Heaven, Voices from Beyond, Under the Weight of Treasures, Buried Alive nebo Haunted London: True Ghost Stories a další.

KONTAKTY PRO DISTRIBUCI

AXOCOM S.R.O.
www.axocom.net

Jiří Tecl
sales@axocom.net
+420 777 620 959